Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy valakinek...

Mitől van az, hogy valakinek a matematika a gyengéje? Hogy lehet ezen javítani, hogy valakinek ne menjen rosszul ez a tantárgy?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Tanulással.

2015. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sok gyakorlás. először megérteni az elméletet utána meg rutint szerezni a feladatokban.

és nyilván ha az alapok nincsenek meg akkor nem a differenciálszámításnál kell elkezdeni tanulni,hanem még ott,ahol először jelentkeztek hiányosságok.

én 12.ben hármas voltam matekból,de majdnem kettes..aztán érettségi előtt egy hónappal belehúztam, és pár ponton múlott az ötös érettségi..aztán mérnöki szakra tévedtem, ahol sok gyakorlással,de vettem az akadályokat matekból.. azóta hiszem úgy hogy gyakorlás kérdése

2015. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Nekilátsz, és elkezded tanulni, gyakorolni. Ha megtalálod benne a szépséget, onnantól menni fog.
2015. nov. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok tanulással, szorgalommal, önálló gyakorlással.
2015. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!