Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichiátriára lehet önkéntew...

Pszichiátriára lehet önkéntew munkára menni?

Figyelt kérdés
A sulinkban le kell dolgozni talán 60 órát, és azt szeretném tudni, hogy ez a pszichiátrián megoldható e? 14 éves vagyok, gyermekpszichiátriára akarok menni, mert űgy hallottam, hogy az ápolók eszméletlen rosszul bánnak a gyerekekkel. Szeretnék segíteni nekik.
2015. nov. 11. 12:47
 1/3 anonim válasza:
Szinte kizárt,hogy 18 alatt,képzés nélkül ilyen helyre felvegyenek.
2015. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Egy gyermekpszichiátria nem gyerekmegőrző, nem való neked egyáltalán, magad is gyerek vagy még. Téged is megviselne, plusz láb alatt is lennél, biztos, hogy nem vesznek fel.


Ha gyerekekkel szeretnél foglalkozni, keress fel gyermekotthonokat.

2015. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Végül is ha idősek otthonában lehet dolgozni, gyermekpszichiátrián miért ne? Én is sok rosszat olvastam az ilyen helyekről, például hogy a munkások sokszor egyeltalán nem képzettek. Biztos kemény lehet, de ha végtelenül türelmes vagy, szerintem próbáld meg. Nem minden 14 éves hülye, sőt, jó tudni, hogy vannak még olyan segítőkész emberek, mint te. :)
2015. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!