Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány éves kortól lehet felnőtt...

Hány éves kortól lehet felnőtt pszichiátriára menni?

Figyelt kérdés
17 évesen már mehet az adott személy felnőtt pszichiátriára, vagy nem foglalkoznak vele?

2015. okt. 5. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
18 éves kortól felnőtt az ember.
2015. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele. Olvastam, hogy 16 éves kortól oda is lehet menni. Gondoltam biztosra megyek.

Valaki, aki érdemleges választ is tud adni?

2015. okt. 5. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha ebben az évben töltöd be a 18-at, akkor szerintem fogadnának.

Abban az esetben, ha csak jövőre leszel annyi, lehet, hogy tanácsoknak egy másik helyet. Amúgy ha nagy a baj, akkor nem küldik el az embert csak úgy.

2015. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 éves kortól!
2015. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem például a háziorvos a felnőtt pszichiátriára küldött 16 éves koromban. És azóta is oda járok holott csak jövőre leszek 18 éves. A dokim megkérdezte az ott dolgozó pszichiátert hogy lehet-e és belement szóval ezért vagyok ott.

Csak azt akarom mondani, hogy alapból lehetséges.

2015. okt. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszolóknak!
2015. okt. 6. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én áprilisban töltöttem a 17et, de az Istenért se voltak hajlandóak fogadni a felnőttek részlegén, szerintem felesleges lenne előre megjósolni, hogy neked milyen választ adnak majd.
2015. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a háziorvosnak kell beutalni és ő majd megmondja, hogy gyerek vagy felnőtt osztályra kell menned.
2015. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!