Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyit kérnétek el egy 3....

Ti mennyit kérnétek el egy 3. osztályos gyerek matek korrepetálásért?

Figyelt kérdés

Beajánlottak, hogy birkatürelmem van és jól elmagyarázom a dolgokat, viszont eddig ingyen csináltam a tesómnak (és barátainak).

Lényeg: felkeresett az anyuka, hogy mennyiért vállalnám el az ő gyerekét úgy, hogy hozzájuk megyek délután 5-6 óra környékén 1 órára. (20 percnyire laknak)

Ha változtat valamin, akkor jelzem, hogy csóró egyetemista vagyok :D



2015. nov. 13. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
1500ft/óra szerintem reális.
2015. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Lehet pasraztság, de én azért megnézném, kitől kell kérnem pénzt. Ha a gyermek családja szegény, nem kérnék max ezrest. Ha viszont van miből szórni, akkor lehet még az 1600-ot is elkérném óránként úgy, hogy javasolnám a dupla órát.
2015. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Kolléganőm lánya, aki frissen végzett tanár, 3000Ft-ot kér 60 percre úgy, hogy a diák megy hozzá. Bőven van tanítványa, tehát ilyen órabér nem extrém. Ha megnézed az oktatási hirdetéseket, van ennél magasabb is. Te pedig még kb. 40 percet utazol is. Nyilván egy egyetemista nem kérhet annyit,mint aki diplomás, de az 1000- 1500 Ft nagyon kevés. De ahogy írta valaki, az sem mindegy, kitől kéred!
2015. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy semmi végzettséged nincs ehhez, nem adózol utána, az 1500 reális, bár ennyiért jöhetne ő hozzád.
2015. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!