Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz félév vagy év...

Mennyire nehéz félév vagy év közben gimnáziumot váltani? Mennyire kell megindokolni, hogy miért akarok átiratkozni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy át akarok iratkozni, de eléggé jó ötletnek tűnik. Az iskolában mindenki piszkál, beszól, kihasznál, alig van pár ember akivel tudok beszélni, barátom pedig annál is kevesebb. Emiatt mindig zenét hallgatok és nagyon magányosnak, kiszolgáltattotnak érzem magam. A jegyeim jók és a tanárok is bírnak ("enyhén" stréber vagyok) ezért is sokan utálnak. Másodikos vagyok és ez a gólyatábor óta így megy és nem tudom meddig fogom ezt még kibírni.

2015. nov. 13. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű, főleg ha jó az átlagod, bemész a szüleiddel az iskolába , ahová be szeretnél íratkozni vagy felhívjátok, hogy van-e felvétel..., beszéltek az igazgatóva és ha átvesznek akkor a régi sulid átküldi a bizonyítványodat
2015. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hasonló okok miatt szerettem volna átiratkozni egy másik iskolába még évekkel ezelőtt, de nem lehetett. Olyan indok kellett volna hozzá, hogy pl.: most költöztem fel Pestre.
2015. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!