Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves vagyok át akarok...

Elsőéves vagyok át akarok menni másik egyetemre másik szakra de előtte két félévet passziválnék ott ahol most tanulok mert biztos hogy át fognak rakni fizetősre (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval lényeg az a kérdésem hogy ha passziválok két félévet úgy hogy átraknak fizetősre és felvesznek a másik egyetemre akkor ugye a passzív féléveket nem kell kifizetni meg még azt hogy ezt a két félévet amit most tanultam ugye azt se kell. A válaszokat előre is köszönöm.És bocsi hogy ilyen terjengős és összecsapott lett.

2015. ápr. 29. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült azóta megtudnod valamit ezzel kapcsolatban? Sajnos nálam is fullra ugyanez a helyzet...
2015. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos még semmit
2015. júl. 27. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A passzív félévek alatt nem kerülsz semmibe az államnak, szóval elvileg nem kell azt visszafizetned. Plusz, ha majd felvesznek másik szakra, a korábbi tanulmányaid felét sem kell kifizetned, mert azért hagytad ott, hogy egy másik szakra menj, nem pedig végleg hagyod ott a sulit.
2015. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azta nagyon szépen köszönöm nagyon feldobtad a napom nagyon nagyon szépen köszönöm
2015. júl. 28. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!