Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetem egészségügyi...

Debreceni egyetem egészségügyi kar gólyabál 2013 képek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem egy olyan problémám lenne, hogy elveszítettem a 2013as golyabálos képeket a gépemről. Már sok helyről próbáltam beszerezni sikertelenül. Ha valakinel esetleg meglenne az legyen szíves küldje el nekem a peterorosz92@gmail.com címre. Fontos lenne. Köszönöm.
2015. nov. 16. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
De miért itt kérdezed, miért nem az évfolyamtársaidtól, akikkel a táborban voltál? Egyébként írj a HÖK-nek facebookon vagy emailen, ők tudnak segíteni.
2015. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam a hoknel kb 1 hónapja. És azt a választ kaptam hogy nincs meg nekik, de ha meg tudják szerezni elküldik nekem. Addig is miért ne kérdezhetném meg akár itt is?
2015. nov. 16. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!