Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy mennyi (illetve, hogy egyáltalán van-e) államilag támogatott félévem van felsőoktatásban?

Figyelt kérdés
Már van diplomám, msc miatt érdekelne. Az alapképzést (bsc) fizetősön végeztem el, illetve előtte elkezdtem egy másik (államilag finanszírozott) képzést, de azt nem fejeztem be.

2015. nov. 17. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kéne, hogy legyen, ha nem jártál még 12 félévet államira. (Ugyanis összesen annyi van.) Bizonyos esetekben (jelentkezés, beiratkozás) nyilatkozni kell, hogy mennyit használtál fel a korábbi képzéseiden, tehát érdemes utánanézni, meddig jártál milyen finanszírozási formában.


Egyébként a FIR-ben tudod megnézni, Ügyfélkapu és hallgatói azonosító kell hozzá: [link]

2015. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Msc-re akkor is maradt féléved, ha az összes bsc-re biztosított féléved felhasznàltad ugyanis a bsc-re maximum 8 félévet hasznàlhatsz el a 12-ből
2015. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!