Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsgán tényleg azok a...

Kresz vizsgán tényleg azok a kérdések lesznek, mint a SZAKOE oldalán? Hol érdemes gyakorolni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már kérdezte más is, de egyszerűen nem tudom elhinni. Tényleg teljesen ugyanazokat a kérdéseket teszik be? Másik, hogy elvileg 11000 kérdésből válogatnak, én már megcsináltam 10x a SZAKOE-s tesztet, de állandóan ugyanazokat dobja be.

2015-ös kérdésekre hol érdemes még gyakorolni? SZAKOEn állandóan ugyanazok mennek le, így nincs sok értelme.


Köszönöm a segítséget.



2015. nov. 18. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem teljesen ugyanazok voltak a kérdések mint a SZAKOE-n. Viszont az is igaz, hogy sokszor ugyanazokat a kérdéseket dobja ki az oldal, szóval lehet hogy lesz pár ismeretlen kérdés a vizsgán ami neked nem jött fel. Nekem azt hiszem kb. 2 vagy 3 ilyen volt. Érdemes többször más időpontban kitölteni, mert nekem volt olyan hogy az elején állandóan ismételt egy kérdést, pár hét múlva meg már egyszer sem jött elő.
2015. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 21. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!