Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy a szüleim...

Hogyan érjem el hogy a szüleim ne menjenek el fogadóórára? Sürgős!

Figyelt kérdés
Már elmondtam nekik és el akarnak menni. Ofő hajlandó "útba igazítani őket"(tehát megmondja hogy kihez mennyenek, melyik tanárhoz). Az igazság az hogy van pár(2) egyesem matekból és szinte biztos hogy elmennek a matektanárhoz. Mit tegyek? SÜRGŐS!

2015. nov. 23. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen megvárod, amíg hazaérnek és viseled az egyesek következményeit. Legalább túl leszel rajta. Miből gondolod, hogy soha nem fog kiderülni a két karó?
2015. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgasd magad rajta. Mond nekik, hogy menjenek nyugodtan, ilyen és ilyen jegyeid vannak (először tőled tudják meg).
2015. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó dolog, hogy a szüleid törődnek veled, szóval fontos vagy nekik. Amúgy max egy kicsit leszidnak, és utána békénhagynak remélhetőleg, de amúgy tényleg, először tőled tudják meg, most miért szégyelled? Az csak egy v két érdemjegy, és nem feltétlenül téged minősít. Ez az osztályozgatás mááá... Pedig valami kell, hogy legyen, csak mondjuk aki -gondolom,te sem- nem matematikával akar pl foglalkozni, hogy azzal keresse a kenyerét, szerintem nem kéne ezzel nyúzni, de mondjuk mindegy. Hát, szerintem "gyúrjál rá" a matekra, ígérd meg magadnak is, akár nekik is, hogy összeszeded magad, nehogy mégegyszer ugyanezeket az órákat ugyanezzel a tananyaggal/tanagyagokkal végig kelljen már mégegyszer szenvedned, ne hagyd, hogy akadályozzanak az életedben, és mégegyszer eléd tegyenek egy ilyen "akadálypályát" ,elég ezt egyszer, és hamarabb szabadulsz. Szedd össze magad ám tényleg! Kitartást kívánok, mindent bele, menni fog az mindenképpen, mert mennie kell, nincs más opció! Király vagy, és nem győzhetnek le! Ne hagyd, hogy ilyen jegyekkel legyőzzenek, és kicsináljanak!! Isten gyermekei vagyunk! Szóval hajrá, mutasd meg a hátráltató tényezőknek, hogy az életedben te vagy a főnök!! Menni fog, komolyan mondom, menni fog, mert nincs más opció! Nem hagyhatsz másik opciót, rossz opció nem létezhet, király vagy, és ha rászánod magad, fog az menni! Esetleg kérj meg egy másik tanárt a sulidból, hogy gyakoroljon veled, vagy nagyobb testvért, vagy haverod testvérét, ilyenre is hallottam már példát, na szóval menni fog, tényleg!! Ne add fel, ne törődj bele, ha nem megy, mert ha akarod, menni fog az, aztán hajrá!!
2015. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjenek nyugodtan. Ha már ott vannak a nyelvtan tanárnővel is beszélhetnek!
2015. nov. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1,2,3-as válaszolók kösz. 4. jó helyesíró vagyok. A rossz jegyeket nem írták be.
2015. nov. 24. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"mennyenek"
2015. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!