Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik azt tanácsolgatják itt,...

Akik azt tanácsolgatják itt, hogy ne menjenek az emberek orvosnak, max külföldön, mert éhen lehet szinte halni vele, nem hozza a belefektetett tanulást. őszintén: láttatok ti már szegény orvost? Én még soha.

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 17:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én ismerek párat.... Azoknak van csak sok pénze, akik maszekban nyomják. A többinek a munkáját nem nagyon fizetik meg.
2013. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem csak maszekosoknak van sok pénze. Anyukám egészségügyi dolgozó, komolyan mindet felveti a pénz, valakit kevésbé, valakit jobban, de rengeteg van nekik. Fizetésből, hálapénzból, ebből abból.
2013. dec. 28. 17:21
 3/44 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van orvos ismerősöm, nagyon jó és elismert szakember, ennek ellenére rengeteget dolgozik és borzasztó keveset kap mellé.
2013. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Ezt kizárt dolognak tartom. Esetleg a külföldi fizetéshez képest kap keveset, nem?
2013. dec. 28. 17:23
 5/44 anonim ***** válasza:
75%
Tudod mit, tanulj orvosnak, aztán majd rájössz, és koppansz.
2013. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Orvosnak fogok tanulni, de ez most már kérdés. Elmesélek egy történetet: egy ismerősünk egy szervezetnél dolgozik, ahová orvost kerestek (nem üzemi orvos, csak egy mezei orvost) Behívtak legalább 10 orvost, a megye három kórházából (Borsod, szóval az egyik legszegényebb megye) majd mondták nekik, hogy a fizetés körülbelül 400 körül lenne, ez az amit már kézhez kapnak. Egyikük se vállalta el az állást, mondván, a kórházban csak hálapénz nélkül (!!!) ettől többet keresnek. Szerintem ez nem rossz fizetés kategória.
2013. dec. 28. 17:27
 7/44 reptoid ***** válasza:

"a megye három kórházából"


Sajnos nem csak kórházban dolgoznak orvosok.

2013. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Igen, de mint látod a kórházon kívül se nagyon kell félniük az éhenhalástól.
2013. dec. 28. 18:39
 9/44 A kérdező kommentje:
Egy orvos, meg bármi van, talál munkát. Lehet ott ahol él, lehet 100 kilométerrel odébb, de orvos mindig kell, hiány van belőlük.
2013. dec. 28. 18:39
 10/44 anonim ***** válasza:
84%

Ötödéves medikusként mondom, hogy ennyi szívás után amit az ember hat év alatt átél, a minimum kezdő fizetés amiért megérné vállalni ezt a rakat sz.rt 300 ezer lenne.

Amióta ide járok nem volt karácsonyom, se szülinapom, mert mind a kettő vizsgaidőszakra esik. Négy hete mást sem csinálok csak tanulok, eszem, alszom, és ez még minimum három hétig így lesz. Arról nem is beszélve, hogy amilyen bunkó a magyar emberek hozzáállása az orvosokhoz abszolút nem éri meg itt maradni. Az egyetlen dolog amiért nem megyek el, az a családom.

Én azt tanácsolom, hogy felejtsd el ezt az orvosi nevű baromságot.

2013. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!