Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki elárulja Nekem, hogy...

Valaki elárulja Nekem, hogy miért nem elég, ha a szakoe oldalán gyakorlom a kreszt?

Figyelt kérdés

Én türlemes ember vagyok, nem szoktam vitázni senkivel, és ne megyek neki senkinek indololatlanul, De ez már sok.

Nem egyszer húztak meg kreszből az elméleten, sokat gyakorlok és nem csak a szakoe oldalán, mert ugye az nem elég. De mégis kapok olyan kérédéseket a kresz vizsgán, amivel még soha az életemben nem találkoztam.


Elárulná nekem valaki léccike, hogy honnan tudnék méág gyakorolni?


Mert nincs kedvem többet az államnak fizetni, bocsi.


Köszi



2015. dec. 3. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megtanultad volna a KRESZ-t rendesen akkor mindenre tudnál válaszolni. A kèrdésadatbázisba nagyon sok kérdés van így a gyakorlás alatt nem találkozol minddel de ennek nem kéne problémát jelentenie.
2015. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Van KRESZ könyv. Ha ezt elolvasod (a tanulás szó kicsit erős erre), akkor tudni fogod. De a KRESZ egy jogszabály is, elolvasható itt: [link]


2. Nem tudom, milyen gyakorló ez, de van olyan gyakorló is, ami több ezer kérdést tartalmaz, témakörönként bontva, mindenre kiterjedően. Na, ha azokat mind megoldod, akkor is felkészülsz a vizsgára, és tudni fogod. Egy ilyen 1-200 kérdéses gyakorlóval az életben nem készülsz fel.


Tehát vagy könyv, vagy igazi gyakorlás. Amúgy a KRESZ vizsga egy vicc, nem tudom, hogy lehet belőle megbukni, ha foglalkozol vele egy kicsit is.

2015. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!