Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni informatika...

Tudnátok segíteni informatika érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most májusban tervezem megcsinálni a középszintű érettségit és több kérdésem is lenne:


1.Nagyjából mikor tájt kezdjek el úgy "erősen" rákészülni? word, ppt, excel nagyjából megy, viszont az adatbázissal bajban vagyok, mert az nem nagyon megy

2. Milyen anyagokat ajánlotok? (ha lehetséges linkelnétek könyveket/internetes oldalakat? weboldalnak az informatika.gtportal.eu és könyvek közül a Száray és a Holczer féle informatika könyveket ismerem, ezekről mit gondoltok?)

3. A tételek mennyire szoktak váltózni évente(én a 2008-as tétel listát találtam meg interneten és ahhoz igazodok, de emellett vannak még egyéb tételeim is, ti mit ajánlotok nagyon átnézni vagy mi lehet esetleg még majd benne, ami a 2008-asban nincs benne?)


2015. dec. 4. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

A legjobb gyakorlat végig csinálni az eddigi összes érettségit (október-májusit).

Emellett az emeltet is, kivéve abból a programozást.

Ha ez megvan, akkor simán megírod ötösre.

Tételeket nálunk kiadták, a második félévben! :) Amúgy a tanárhoz kell odamenni, megkérdezni, és nagy %-ban megkapod mindet, talán még ki is lesz dolgozva.

2015. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!