Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ingyenes okj-s képzést milyen...

Ingyenes okj-s képzést milyen esetben lehet abbahagyni úgy, hogy azért ne kelljen fizetni?

Figyelt kérdés

Vagy ha végig csinálom, de nem teszem le a vizsgát akkor is kell fizetni?

És ha az orvosom időközben azt állapítja meg, hogy nem vagyok alkalmas a tanfolyam folytatására (pl. a hátam/derekam nem bírja, vagy pszichés gondok miatt) akkor is kell fizetnem?


2015. dec. 6. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi, nagyon sürgős!
2015. dec. 6. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen munkaügyis tanfolyam? Mert azt például ingyen ott lehet hagyni, ha munkát találsz közben. Ezt az orvosos dolgot nem tudom, meg kell kérdezned a munkaügyis közvetítődtől.
2015. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A munkaügyin keresztül találtam rá a képzésre, de már nem vagyok bejelentve a munkaügyhöz, mert igazából semmi hasznosat nem csináltak, csak kezembe adtak egy papírt az ingyenes okj-s képzésekkel és elküldtek.. (esti felnőtt képzés) Szerinted még így is otthagyhatom ha találok munkát?
2015. dec. 6. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány féléves?
2015. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy éves a képzés. De már "csak" négy hónap van belőle, szóval megpróbálom nem feladni.. Viszont az még mindig érdekelne, hogy ha véletlenül megbukok, kell-e fizetnem?
2015. dec. 25. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!