Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Udv! Irattatok mar szakdolgoza...

Udv! Irattatok mar szakdolgozatot mar az Iqfactorival? Ha igen, megvoltatok vele elegedve?

Figyelt kérdés
Az IQfactory egy hivatalosan bejegyzett ceg(a honlapjukon ezt allitjak),amely szakdolgozatok irasaval,hazi feladatok es kulonbozo tanulmanyok elkeszitesevel foglalkozik.Mi a velemenyetek rola?

#szakdolgozat #dolgozat #szakdolgozat megirasa
2015. dec. 6. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon jó cég,mindenben korrektek, segítőkészek,ha szükséged van segítségre őket válaszd.. maximális a diszkréció, kiváló minőséget kapsz tőlük és teljesen egyedit(vagyis nem fogsz lebukni).. én ugyan csak hft kértem tőlük, de ezek után a szakdogát is velük csináltatom :D +1
2015. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakar György válasza:
100%
Én nem javasolnám, egy legális szolgáltatást kapsz Angliából, amelyet Magyarországon büntetnek, ha szó szerint felhasználod az általuk készített anyagot a szakdolihoz. Ha nem, akkor pedig sok értelme nincs az egésznek, arról nem is beszélve, hogy a cég lenyomozható és ellenőrizhető (elméletileg egy bejegyzett cégről van szó),így akár az ügyfelek is bármikor visszanyomozhatók. Érdemes átgondolni én max apróbb kutatási segítséget mernék kérni, az egészet anyagot biztos nem.
2016. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyar nyelven?
2016. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
#2 a szakdolgozat egyedi lesz, csak épp más készíti el, amit ki is lehet egészíteni vagy módosítani
2017. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem elég negatívak a tapasztalataim velük kapcsolatban, végül nem is készítették el, amit vállaltak és az előleg visszafizetésével is gondok voltak. :(
2017. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Értékelhetetlen az úgynevezett "segítség" amit nyújtottak nekem.

A határidőt nem tudják tartani a tapasztalataim szerint és nem is azt kapod, amit kértél, hanem random összeollózott anyagokat.

2017. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sellolany ***** válasza:
Azt ígérik, hogy plágiummentes szöveget kapsz, de ezt a saját szoftverükkel igazolják. :D A pénzedet meg sose látod vissza.
2018. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csibehuszar válasza:

Lehúztak az előleggel (70e ft), majd nem készült el a cucc határidőre. Persze a pénzem után futhatok, mivel egy teljesen "fedett" külföldi cégen keresztül megy.


Akinek kedves a pénze és az élete kerülje őket, mint az ebolás libériai gyereket!

2018. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy baratom 5ost kapott az altaluk elkeszitett anyagra, es kb 2 het alatt irtak meg neki. Azota ajanloi kodja is van, akinek megadja, vip segitseget kap ugyanannyi penzert, neki pedig jon a jutalek a rendelesekbol :)
2019. szept. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!