Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A történelem fakthoz mit...

A történelem fakthoz mit lehet párosítani és akk mire mehetek? +még mire megyej egy törivel és egy angollal?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

magyar vagy idegen nyelv, ha jogász akarsz lenni, de szerintem akkor is ajánlatosabb nyelvet választani.

matekkal is jól jársz, ha közgazdaságot szeretnél tanulni, vagy pénzügyi szakon lenni.

de azt válaszd mellé, amit igazán szeretsz tanulni, pl én töri-bioszos vagyok, tudom h nincs nagyon együtt értelmük, de ezeket szeretem legjobban tanulni :)

2015. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jaj, azt még elfelejtettem, hogy a törivel és angollal együtt bekerülhetsz kb az összes bölcsész vagy társadalomtudományi képzésre :)
2015. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!