Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Jeles tanuló vagyok, néhány dolog nagyon jól megy, de ahogy ez mindenkinél van, én sem vagyok tökéletes, előfordul, hogy hibázok. Ilyenkor az osztálytársaim gyakran gúnyolódnak rajtam és ez - bár nem mutatom - sokszor nagyon rosszul esik. Én sosem bántok senkit sem, ha valamit elront. Ezen felül mindig próbálnak lehúzni... Mindig azt mondják, hogy én csak magolok... Meg ilyenek. Ezzel gyakorlatilag lesemmizve azt, amit elérek... Miért csinálják ezt? Én sem húzom le azt, aki mondjuk jól sportol. Nem értem és nem tudom, hogy mit kéne tennem. Tudnátok tanácsot adni?

2015. dec. 7. 19:57
 1/2 anonim válasza:
Figyelj a barátaid is ezt csinálják??? Mert akkor azok nem igazi barátok.... a többiekről meg nem kell tudomást venni
2015. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát hogy ki számít barátnak meg ki nem... Aki úgy mondjuk közelebb áll hozzám, az is, igen.
2015. dec. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!