Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül a BME GTK...

Ha nem sikerül a BME GTK Matek A1a tárgyat teljesíteni, igaz, hogy a keresztféléves matek sokkal nehezebb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly ősszel buktam belőle, aztán tavasszal felvettem újra.. de nem lett volna szabad, mert ezerszer nehezebb volt. Most ősszel szerencsére sikerült.. vagyis még csak az aláírásom van meg és megyek vizsgázni :'D


Ha gondolod privátban leírom a tanár nevét, akihez véleményem szerint nem szabad felvenni a mateka1-et :P

2015. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok:) nekem is megtudnád írni? :D Csak mert eléggé rosszakat hallottam a keresztféléves matekról :D
2016. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon megosztó.

Van, akinek az a tanár olyan jól elmagyarázta, hogy nagyon megy neki most a matek, illetve van olyan, aki csak azt érzékelte, hogy piszok nehéz az anyag.

Én végül nem vettem fel keresztfélévre, úgyhogy én csak mások tapasztalataiból tudok nyilatkozni.

De idén sokkal könnyebb a matek ;)

2016. okt. 22. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!