Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a tárgyfelvételi határidő...

Ha a tárgyfelvételi határidő 11. -ig van nálunk, utána már le nem is adhatok tárgyat? Még nem tudom, hogy fogom-e tudni teljesíteni félév végére. Mi történik, ha nem?

Figyelt kérdés

Kell fizetnem,vagy csak simán nem kapom meg,az érte járó kreditet és ennyi?


Előre is köszi!


2015. szept. 11. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony, ha nem adtad le 11-én, akkor utána már nem fog menni. Nálunk lehet kérvénnyel kérni a tárgyleadást, de ezért fizetni kell, és a tanár valamint a tanszékvezető beleegyezése is szükséges.

Az, hogy a bukott kreditekért fizetned kell-e, egyetemfüggő. Nálunk például nem kell.

2015. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármikor leadhatsz egy tárgyat, az ELTE-n pl. 2000Ft fejében. Ha nem teljesíted, akkor felveszed következő félévben is, ha van az a tárgy. Például én a portugált adtam le, mert gyilkos dolog, és ha nem sikerült volna, akkor következő félévben nem tudtam volna felvenni, mert ez nem keresztféléves. De ha nem teljesíted, akkor nem kell fizetned attól még. Vagy keresel másikat helyette, ami csak akkor működik, ha nem kötelező persze.
2015. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Igen,pont az ELTE-re járok én is.

Igazából,csak erre voltam kíváncsi,hogy ha nem teljesítem,kell-e fizetnem,de magához a leadáshoz,nem ragaszkodom.

2015. szept. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!