Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnék újságírást tanulni?

Hol tudnék újságírást tanulni?

Figyelt kérdés
Érdekel az újságírás, azon belül is a divatújságírás, de nem tudom, hogy hol lehet ilyet tanulni, ugyanis külön újságírói szakot nem találtam. Nem vagyok buta lány, a Fazekas Mihály G. -ban tanulok. Hossteskedek, és mindig is érdekelt a literatúra,teljesen humán beálítottságú vagyok. Szeretek írni, és sokszor írok a suliújságnak, vagy rendezvényekre kötőszövegeket, de ez még semmit nem jelent. Csak 17 éves vagyok, nincsenek jó anyagi körülményeim, és ezért is kérdezem itt, hogy hátha valaki tud valamit, ennek a megközelíthetőségéről. Előre is köszönöm azoknak az embereknek, akik megtisztelnek azzal, hogy próbálnak valami hazsnos választ adni!

2015. dec. 9. 21:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!