Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmákra lenne szükség...

Orfeus kérdése:

Milyen szakmákra lenne szüksége a honvédségnek? Mit lenne érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Milyen szakmát érdemes elvégeznem ahoz, hogy legalább egy altisziti rangot be tudjak tölteni? Félre értés ne essék, fizikálisan sincs probléma, csak az anyagiak miatt szeretnék úgy menni katonának, hogy belátható időn belül lehetőségem legyen egy normális rangba kerülni, amit megfelelő anyagiakkal honorálnak.


Az egyetem sem lenne kilőve, de már dolgoznom kell, így nappalira nem tudok menni, estin pedig semmit nem találtam sajnos.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



22/F



2015. dec. 11. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemet.
2015. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá, de ott nappali tagozatok vannak inkább. Vannak katona ismerőseim és az ott végzett tiszteket ki nem állhatják mert kapnak képzést de évekig katonák sem lehetnének, nem még sok embernek parancsot osztani, ez a vélményük. Nekem az anyagi része miatt lenne szükségem egy vmivel nagyobb beosztásra, de nem tudom hogy a logisztikán kívül milyen civil szakma van amivel rangot kaphatnék a seregben.
2015. dec. 13. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyagiak miatt a lehető legrosszabb választás a Honvédség, civil szakmában ezerszer jobban el tudsz helyezkedni, sokkal jobb fizetéssel.
2015. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!