Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Millyen ceruzát és faragót...

Millyen ceruzát és faragót vegyek a gyerekeknek iskolába?

Figyelt kérdés
Kb 10 ceruzát vettem a gyerekeknek fejenként Koh-i-nor,Adel.Herlitz.Lyra márkájúakat és fém kétlyúkú faragót,de már szinte az összes ceruza elkopott.A kicsi még nem használhat Rotlingot,de akkor mégis milyen ceruzát vegyek nekik,már nem bánom mennyibe kerül,csak ne pár napig tartson.Színesceruza márkát is írjatok.Köszi!
2008. szept. 14. 21:33
 1/2 anonim válasza:
100%

Nagyon jó ceruzamárka a FABER-CASTELL ebből szÍnes ceruza és grafit is egyarán kaphatóháromszög ezért könyebb megtanulni vele Írni, és a tapadás érdekében pici fekete pöttyök vannak rajta. Elég drága de minőségi!!

Hegyezőtéren a Maped hegyezőt tudom ajánlani de abból sem mindegy milyen!! Egyébként szerintem a fém kétjuku is ugyan olyan jó!!!!! :D

2008. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,most épp azt próbáljuk.
2008. nov. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!