Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi vizsgára ki kell...

Egyetemi vizsgára ki kell öltözni?

Figyelt kérdés
Buta kérdés de ugye én "elsős" vagyok az egyetemen. A kérdésem az lenne hogy ki kell öltözni mint mondjuk egy érettségire? Öltöny,zakó,ing stb... vagy csak nézzek ki rendesen amikor bemegyek a terembe? Magyarán egy szimpla ing elég? A kérdés az írásbelire és szóbelire ugyanúgy vonatkozik.

2015. dec. 16. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelire nem. Szóbelire igen.
2015. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
csak szóbelire
2015. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóbelin ing, nyakkendő, öltöny fiúknak. (Lányoknak már nehezebb.)

Nálunk írásbelire is inget szokás venni, de nem kell öltöny.

2015. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szóbelire szokás és kell is, de oda sem kell feltétlen öltöny. Ha egy 80 éves professzorhoz mész, akkor még azt mondom, hogy menj öltönyben főleg ha vaskalapos az öreg, de manapság egy elegáns farmer és egy ing megteszi, bár tél van szóval egy zakó még javít az összképen, de nyakkendő sem feltétlen kell. 22/f. D:
2015. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

nálunk nem szokás

2 szóbeli vizsgám volt csak eddig összesen, de a nép arra sem öltözött ki

2015. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-re járok, írásbelire egyáltalán nem öltözünk ki, szóbelire van aki rendesen kiöltözik, de van aki nem erőlteti meg magát és ugyanúgy megy mint írásbelire. A többség meg valahol közötte, szóval fiúknak egy ing, lányoknak csinosabb blúz..
2015. dec. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szóbelire esetleg. Én azoknak a tanároknak kiöltöztem, akik év közben is hasonlóan jöttek előadást tartani. Akik farmer-póló kombóban jártak előadásra, azoknak a vizsgájára is úgy mentem. A vizsgán sem erőltették meg magukat normálisan felöltözni, akkor én sem fogom öltönybe vágni magam.
2015. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk kifejezetten kertek, hogy senki ne oltozzon ki, nem jar erte pluszpont. Persze az oktatok is a szandal-zokni-melegito kombot viseltek altalaban. De azert egy szolid mintas vagy egyszinu inggel, farmerral nagyon nem tudsz melleloni.


Csoporttarsaidat nem tudod megkerdezni Facebookon? Biztos van aki tapasztaltabb vizsgaugyileg.

2015. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ME-n csak szóbelire kell pucba vágni magunkat, írásbelire abban mész amiben csak szeretnél :)
2015. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Komoly egyetemeken nem érdekel senkit hogyan öltözöl csak az számít, hogy felkészültél-e a vizsgára. Egy nemzetközileg elismert jelentős professzor észre sem fogja venni, hogy milyen ruha van rajtad, mert nem érdekli.


Lehetnek viszont olyan intézmények illetve főleg olyan oktatók akiket senki sem vesz komolyan (mert nem is lehet), így ez frusztrálja őket és öltözködési komolykodással próbálják kompenzálni tartalmi hiányosságaikat.

2015. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!