Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet tanulni 30 tételt...

Meglehet tanulni 30 tételt másfél hét alatt?

Figyelt kérdés
Megbuktam év végén és pótvizsgán is. Most meg különbözetit kell csinálnom Ügyvitelből(gépírás), Gazdasági és jogi alapismeretekből és Munkahelyi egészség és biztonságból. Esetleg mi van akkor ha nem sikerül? Kirúgnak a suliból? Nem szeretnék megbukni csak az a baj hogy az utolsó előtti napon kaptam ki a tételeket és nem könnyű anyagok. Ma már tanultam kb 1,5 órát de már alig tudom, hogy mit.
2015. dec. 21. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Simán! Ez rengeteg idő!

Akár pár nap alatt is meg lehet tanulni.

1,5 óra??? Hát az nem sok. Tanulj többször 1-1 órát minden nap. Pl. 1 óra tanulás 2 óra szünet, megint 1 óra tanulás, megint szünet, . . . .

Vagy oszd be, hogy naponta 5 tétel, utána pedig ismétlés.

2015. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kevés. Nem vagyok valami nagy magolós típus, én inkább a logikai dolgokat szeretem(matek, statisztikai számítások...). Ezért lesz rohadt nehéz ez a szünet.

Köszi a választ

2015. dec. 21. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne röhötess már, az napi 5 tétellel is megvan egy hét alatt és tengernyi időd van az ismétlésre..
2015. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja csak azért nem rövidek.
2015. dec. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!