Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos kérdésem volna a...

Fontos kérdésem volna a lábjegyzetekkel kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudok erről semmit :(. Egy választott témáról kell írni x oldalt. A dolgozatban min.3 forrást kell megjelölni,és folyamatosan lábjegyzeteket készíteni.Na én most ha átnézek 3 könyvet a témámról és összegyúrom belőlük a dolgozatot,akkor minden lap aljára írjam le a könyveket ahonnan informálódtam vagy,hogy? Mert akármit írok azok nem saját gondolatok,és nem plagizálni akarok,és emiatt, a hülye dolgozatnak sem tudok nekikezdeni :D. Kérlek segíts. Boldog Karácsonyt.

#ünnep #téma #karácsony #dolgozat #kétség #fontos #abban reménykedem #hogy még akad valaki #aki szintén nem tud most annyira örülni az ünnepnek #és rábukkan a kérdésemre :D és még segít is :P
2015. dec. 24. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
A lábjegyzet olyan szövegrészlet, amely az oldal alján, a főszövegtől elkülönítve helyezkedik el, és a főszöveghez képest kiegészítő információt tartalmaz. Célja az, hogy a háttérinformáció ne szakítsa meg a folytonos olvasást, hanem az olvasóra bízza a döntést, hogy kíván-e tájékozódni róla. Szerepelhet benne állításra vagy idézetre vonatkozó pontos hivatkozás, illetve a szerkesztő megjegyzése, amelyet a szerző szövegétől el kíván különíteni.
2015. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A wikipédiáról én is olvastam. Azért köszi :(
2015. dec. 27. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olvastad akkor tudod mit kell bele írni. Más kérdés?
2015. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!