Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rocker vagyok. Elmehetnek igy...

Rocker vagyok. Elmehetnek igy tanarnak vagy parapszichologusnak? Adjam fel az almomat?

Figyelt kérdés

Nos... A kozepiskolas eveimet elem egy jo gimnaziumban, ami lehetoseget nyujt majd a felsooktatasba eselyesebbem bekerulni. Mondhatni elit iskola, megsem apacazarda. Mindenki kibontakozhat a stilusaban-mar akinek van-.

En is hasonlokeppen teszem, magzatkorom ota rocker vagyok, ennek ellenere felneznek ram az emberek. Eljarok tanitani, korrepetalni, segiteni mentalisan serult embereknek,hiszen ebben vagyok jo. NODE.

A kesobbiekben mar tetkot az alkaromra es orrpiercinget szeretnek. Regebb ota van ez a tervem, tehat jol megondolt. Egy bokkenoje van...nem tanari vagy bolcseszkari palyara vall. Nem lennek odavalo, nem vennenek fel. Realisan latom az eletem, tehat a tanitasban jo vagyok. Dobjam el az almom es maradjak rocker, vagy dobjam el a stilusom es illeszkedjek a tanari tomegbe?



2016. jan. 1. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te tudod mi a fontosabb neked. A hivatásod és hogy tudj valamiből kaját venni vagy a rakat vas az orrodba. Ha éhes leszel majd nyalogatod a tetkód...
2016. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Rocker vagyok és elemi iskolásokat tanítok. Piros a hajam, semmi mást nem viselek a suliban... ami a stílusomat tükrözné. A stílus nem a külsőségekben van . A rock életérzés, nem csak öltözködési stílus :D Persze ha nem az iskolában vagyok én is felveszek szakadt nadrágot, kockás inget, bandás pólót bakancsot , de csak baráti körben és koncerten. Nem a ruha teszi az embert. A stílus belülről árad
2016. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orrpiercinget és alkar tetkót az egyetem utánra hagyd meg, bár a piercing állásinterjún nagyon nem lesz előnyös. A parapszichológusi pályáról nem sokat tudok, de a gimimben voltak tetovált tanárok, ha nem horogkeresztet vagy luciferánus szimbólumokat akarsz oda rakni (bocs a rocker sztereotípiákért) nem lesz belőle gondod.
2016. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyermekorvosunknak orr piercingje van, sosem érdekelt. És sokkal több betege van, mint a másik gyerekorvosnak a városban.

Ismerek tetkós dokit is, meg tetkós tanárt is. Ne add fel az álmaidat! Ha jó leszel, túl tudnak lépni az emberek a külsőségeken.

2016. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz rocker anélkül is, hogy szétcsesznéd a külsődet. Ha magzatkorod óta rocker vagy, ezt tudhatnád, illetve azt is, nem szűnsz meg hirtelen rockernek lenni, ha esetleg marad a külsőd úgy, ahogy van.


Egyébként én tanár vagyok, és jól látható helyen van tetoválás. Senkit sem zavar. A hatalmas ego, ami a kérdésedből sugárzik, sokkal többet hátráltatja a tanárt a munkájában.

2016. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magzatkorod óta rocker vagy? Ez érdekes...


Egyébként elárulod, mi az a parapszichológus, és hol akarsz ilyet tanulni?

2016. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jó kérdés. Esetleg megkérdezhetnéd pár ilyen helyen, hogy tényleg kizáró ok-e amiket csináltatni szeretnél, esetleg lealkudni addig a pontig amit már elfogadnak.

Az orrpiercing nem tudom pontosan mit takar, ha nostril pötty, az teljesen elfogadott, ha nostril karika, az is elmegy szerintem bárhol, a septum kicsit neccesebb de szerintem az sem kizáró ok.

Az alkar tetkó tényleg elég feltűnő, esetleg fontold meg, hogy ruha által fedett helyre csináltatsz.

2016. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan tanárom (férfi) akinek szanaszét volt tetoválva mindkét karja, mert a fia tetováló és kezdetben rajta gyakorolt. Iskolában mindig hosszú ujjú ingben vagy pólóban volt. Egyszer mutatta csak meg, hogy ilyen a karja. Orrpiercingje ugyan nem volt, de a tetkó nem kizáró ok.
2016. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!