Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem a középiskolá...

Mesélnétek nekem a középiskolás élményeitekről?

Figyelt kérdés

Gondolok itt közösségre, népszerűségre, baráti kapcsolatokra... Inkább a társasági részére szeretnék kitérni.

Jövőre kezdem a középsulit, és kíváncsi lennék, hogy hogy alakul/alakult az életetek középiskolában.

Legfőbbképp 9-10-11.-esek válaszaira vagyok kíváncsi, de ha érzel magadban valamilyen késztetést hogy írj, szívesen elolvasom. :D

14L



2016. jan. 1. 16:47
 1/5 anonim válasza:
Most történetet akarsz "hallani" vagy mit? :D Van pár elég érdekes.. :D
2016. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt, mert ott is sok szakkörre jelentkeztem, tehát kosárlabda, foci stb, aztán így elég sok felsőst megismertem, akik már akkor hívtak jobbra-balra.
2016. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jó a társaság, akkor az életed legszebb pár évében lesz részed.

Ha rossz a társaság, akkor pedig a legrosszabb évek várnak rád.

Tipikusan az a korosztály, akik még szétszivatnak, kiközösítenek, stb. persze van kivétel.


Saját élmény: Egy rémálom volt. Mostani fejjel azt mondom, hogy már az első évben ki kellett volna íratkozzak, és menni máshova.

Maradtam, elvégeztem, elég magányos lettem, magamba fordultam a világ elől. 0 volt a közösségi életem. Úgy értve a 0-át, hogy sehova se jártam, mindig otthon ültem, féltem az emberektől, féltem a közösségtől.

Jött az egyetem, és minden megváltozott.

Barátnő, barátok, bulik, közös élmények.

S ezek ellenére is csak egyre javult és javult a tanulmányi eredményem, mert végre harmónia költözött az életembe.

Most ott tartok, hogy minden rendben. Jövőre végzek az egyetemen, már van egy munkahelyem ahova várnak ha végzek. (Most ott gyakornoskodok). Elég jó fizetéssel. A barátnőmmel meg tervezgetjük a jövőnket. :)

S az újévi buli se maradt el, csak sok baráttal, és azokkal akiket szeretek. Nem otthon egyedül. :)

2016. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most vagyok kilencedikes. Koleszos vagyok, ami életem eddigi legjobb döntése :D Elég zárkózott vagyok, de mégis ki tudtam alakítani egy olyan baráti kört, akikben 100-osoan megbízom és már 4 hónap után tűzbe mennék értük. És ez kölcsönös :)

A gimi nekem olyan közömbös, vannak barátaim, olyananok is akik nem koleszosak. Természetesen vannak klikek, de kevesebb mint hittem.

Eljárunk a barátnőimmel ide-oda. Legjobb éveim lesznek :D

(Ha van még esetleg valami kérdésed, írj privit :)

2016. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 - értelmes választ akartam "hallani". De a többiektől megkaptam, ne aggódj :)

#2 - köszönöm a válaszod :)

#3 - örülök, hogy végül jól alakult az életed :)

#4 - mindenképp írok privátban :D

2016. jan. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!