Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyedül én jelentkeztem egy...

Egyedül én jelentkeztem egy vizsgaidőpontra. Jelentkezzek át másikra?

Figyelt kérdés
30 helyes lenne, de rajtam kívül más nem jelentkezett. Nem lesznek "mérgesek", amiért miattam be kell aznap jönniük vizsgáztatni?
2016. jan. 2. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem megy el senki, és nem mennek be, nem kapnak érte fizut. Szerintem még meg is köszönik, hogy ilyen simán megússzák és még fizetett nap is lesz.
2016. jan. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lennének mérgesek? Ők adták az időpontot. Arról meg Te nem tehetsz, hogy mások nem jelentkeztek.
2016. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
# 1 Az egyetemi oktatók nem napibérben vannak, és nem az egyetlen feladatuk a vizsgáztatás, tehát nagy valószínűséggel amúgy is bent vannak.
2016. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehá akkor minden további nélkül menjek be szerintetek? :)
2016. jan. 2. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Írjam le még egyszer? :)
2016. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagy felkiáltójellel meg minden egyébbel jelezve, hogy minimum létszám lenne, amit nem ért el az időpont, akkor azt az egy embert is le kell vizsgáztatni, aki egyedül megy be aznap.
2016. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!