Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi felkészüléshez...

Érettségi felkészüléshez milyen interneten megtalálható ingyenes, rendszerezett, lehetőleg interaktív videókat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Vagy ha van valami más amivel szintén könnyebben, élvezetesebben fel tudnék készülni az érettségire, az is jöhet. Köszi előre is :)

2016. jan. 2. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem segített,hogy készülés közben az adott témakört beírtam a keresőbe. youtubeon rengeteg segítség volt rá.:) pl kémiai kísérleteket elvégezték, elmagyarázták..

akkor matekból szintén voltak videók ahol feladatokon keresztül magyaráztak.. én igy készülnék.

asszem valami matekmindenkinek nevű oldal is van, ott is sokat voltam, csak néhány videójuk már fizetős..

2016. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zanza.tv, illetve CrashCourse youtubeon, amennyiben angolul is megfelel :) Sok sikert!
2016. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Zanza.tv hez hasonló oldalt tud még valaki?
2016. jan. 10. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!