Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Központi feladatsorok. Hogy...

Központi feladatsorok. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Az oktatás.hu-n ugye le vannak írva az előző évi központik, és onnan szoktam gyakorolni. A tanárok is adnak feladatsorokat, amik rettenetesen nehezek, az előző évi feladatsorokhoz képest. Míg az előző éviekbe semmi nehéz számítás, se Pitagorasz- tétel sincs, inkább logikai feladatok, ezért nem értem, hogy miért adnak a tanárok ilyen nehéz feladatsorokat. Csak még jobban fel akarnak készíteni, hátha olyan nagyon nehezek is lesznek, vagy alapból is nehéz feladatokra akarnak rászoktatni minket? Szóval tényleg lehetnek benne olyanok, amik már keményebbek?

2016. jan. 2. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Érettségire gondolsz, vagy felvételire vagy mire?
2016. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. Csináld, amiket adnak, mert az egyetem még nehezebb lesz. Ez komoly.
2016. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felvételire gondoltam. Akkor tényleg lehetnek benne durvák? Csak mert az előző éviek könnyűek voltak szerintem. Amiket adnak, azok meg tényleg rettenetesen nehezek. És szerintetek a tavalyi matek/magyar nehéz volt?
2016. jan. 2. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvàn felvételi(már csak a pitagorasz téleles megjegyzés miatt gondolom).. amúgy szerintem hasznos ha nehéz feladatokat is gyakorolsz,mert akkor mindenképp jobban fog sikerülni a felvételi.
2016. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek a tavalyi, vagy amikor írtátok, nehéz volt? És hány pont lett?
2016. jan. 2. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly előtt felvételiztem, akkor szerintem a magyar könnyű volt a matek pedig kicsit nehezebb. Igazából ha nehéz lesz az idei, mindenkinek nehéz lesz, így az átlag ponthatár is csökken. Emlékeim szerint mi is nehezebb feladatokat gyakoroltunk, de az csak a hasznodra válik. Mikor majd írod a központit tényleg olvasd el rendesen a kérdéseket és a válaszaid, mert nekem a magyarban ezeken ment el sok pont. A matek részénél tényleg írj le minden számítást, mert ott pedig

azokért kaptam sok pontot. A sok tényleget azért írtam, mert gondolom egyfolytába ezt hallgatod a suliban. :D

Sok sikert! :)

2016. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már csak az izgulással kellene csinálnom valamit. :(
2016. jan. 3. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!