Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földtudományi szakkal lehet...

Földtudományi szakkal lehet később csillagásznak tanulni mesterin?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Fizika vagy földtudományi szakkal.
2016. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, hogy ez ma ilyen egyértelmű és egyöntetű, mert van, ahol már alapszak a csillagászat. Van kb. 2 vagy 3 egyetem, ahol ilyet tanítanak (ELTE, Debrecen, talán Szeged), szerintem inkább nézd meg ezeket, érdeklődj a tanszéken és a tanulmányi osztályon. Nekem már volt olyan tapasztalatom, hogy ilyen furcsa szakon még a felvételi tájékoztató is hiányos és félrevezető.
2016. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ELTE TTK Földtudományi alapszakon van csillagász szakirány. (a többi helyen csak Fizikán van). Ettől függetlenül bárhonnan mehetsz földtudományi alapszakról Csillagász MSc-re, de ehhez teljesíteni kell X darab fizikás tárgyat. Ezt általában a tanszéki honlapokon, vagy valahol a felvételi követelményeknél bővebben kifejtve megtalálod .
2016. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha a kérdezőt érdekelnék a válaszok...
2016. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod utolsó,hogy nem érdekelnek a válaszok? Meg szoktam amúgy köszönni a válaszokat, csak egy ideje nem léptem fel az oldalra. Érdekel persze,ha aktuálisabb lenne, akkor nyilván itt lógnék egész nap várva a válaszokat.
2016. máj. 7. 07:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szépen elmondtad. hogy szoktad de nem teszed... Abból gondoltam, hogy 4 hónapja rá se bagóztál. Talán ha odaírod, hogy ennyire nem fontos, akkor én se töröm magam, hogy válaszoljak gyorsan. Egyébként pont jelentkezési időszakban kérdezted, amikor az a természetes, hogy befolyásolja a jelentkezést.
2016. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatnál már szépen. Egyébként lájkoltalak úgymond, mit kellene még,hogy tegyek? Bocsánat,ha nem olyan fontos számomra, azért nem kérek elnézést amiért mégis kiírtam a kérdést. Más szakra jelentkeztem, de jövőre lehet megpróbálnám ezt, ha nem vesznek fel, csak vacilláltam ezen a szakon is, ennyi.
2016. máj. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!