Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek alapján hogy döntenétek...

Ezek alapján hogy döntenétek a helyemben? Felpontozok minden értelmes választ!

Figyelt kérdés

Milyen szak az,ami nekem való?

amikben nem vagyok annyira jó/nem az erősségem stb.:

-nem bírom a túlzott stresszt de azt sem ha semmi dolgom

-szeretek mindent az utolsó pillanatra hagyni

-szétszórt vagyok

-a hangulatom nagyon ingadozik van,hogy annyi terhet elbírok mint egy oroszlán néha pedig csak az ágyban feküdnék

-nyelvérzékem minuszba van

ami talán jó tulajdonság:

-eléggé nagyon durván kitartó vagyok

-semmi sem állít meg

-rugalmas tudok lenni és szeretem a változatosságot

-jó a szervezőkészségem

ami érdekel:

főleg a reál dolgok,összefüggések,kémiai analízisek,az egész emberi test,elemezni mondjuk vért vagy sejteket,meghatározni laboros módszerekkel hogy mi az adott ember baja,fontos hogy hasznosnak érezzem magam,hogy segíthessek másokon


ami fontos nekem: hogy egy jó társaságban dolgozhassak,néha szeretek egyedül is de egy idő után szükségem van az emberekre,bevállalnék éjszakai munkát stb most dolgozok ünnepek alatt és egyebek,kellenek a kihívások amik a képességeimhez illőek különben unatkozom és jön az ágyban akarok feküdni időszak.Érdekelnek a sportok is.


20 éves lány vagyok két évvel az érettségi után,teljesen összezavarodtama döntést illetően most passzív féléves leszek. Kéne már egy határozott döntés. Anyagilag nem állunk jól tehát ha heti 15 órát tudnék dolgozni az nagyon jó lenne,persze iskola mellett.Eddig most egy elég kemény szakon voltam nagyon durván heti 30 órákat mentem de így a kettes-hármast össze tudtam kaparni csak annyira kimerültem,hogy már a vizsgáim is leadtam és a nevemet se tudtam megmondani amikor kérdeztek.



2016. jan. 6. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Matematika, biológia, kémia ( ápolónö, orvosasszisztens, laborasszisztens. Felfelé: doktornéni, tanítónéni.

Kár, hogy nyelvet nem szereted...

2016. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha a sport is érdekel: sportorvos, rehabilitációval is foglalkozhatnál

megemlítem ráférne a magyar egészségügyre egy pár jó sportdoki

2017. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!