Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a központi...

Mit csináljak a központi felvételi előtt, hogy jól sikeruljön?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok,jovoheten irom meg a kozponti felvetelet.

Mit csinaljak ,hogy ne izguljak es,hogy jol sikeruljon?Wlotte levo nap miker csinaljak?



2016. jan. 8. 20:14
 1/4 anonim válasza:
86%

Én őszinte leszek: semmit az Ég adta világon nem csináltam. Ettem csokit :D Igaz, szinte kitűnő voltam felsőben, előkészítőkre is jártam, szóval nem volt mitől féljek, és fel is vettek az első helyen megjelölt gimibe.

Szóval, ne idegeskedj, és bízz magadban, hitesd el magaddal, hogy minden rendben lesz!

2016. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha eleget gyakoroltál, semmi gond nem lesz :)

Én utolsó napra már nem ajánlanék semmit, mert amit eddig nem tanultál meg, azt egy éjszaka alatt nem fogod. Feküdj le korán, és pihend ki magad, hogy másnap friss legyél :)

Ha tudod, nem izgulsz.


Mateknál először a nehezebb feladattípusokkal kezdeném, ha nem megy elsőre, és gondolkozol rajta sokat, ne rontsd el az időt, lépj tovább, és folytasd a könnyebbekkel, ami gyorsan kész van.

Magyarnál a szövegértéssel kezdeném, az hosszabb időt vesz igénybe. Aztán a többi feladatot.


Nagyon sok sikert! :))

2016. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. jan. 10. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit így estére hogyha pl a nyelvtan alapokra nem nagyon emlékszel (Pl: szófajok) akkor azt olvasd át párszor. Vagy esetleg még más alap dolgokat is. Sok sikert hozzá :) Én is holnap írom. És totál ideges vagyok.
2016. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!