Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan és mennyire készüljek...

Hogyan és mennyire készüljek az érettségire?

Figyelt kérdés
Leginkább milyen módszereket tudtok javasolni ( azon kívül,hogy tanulni kell rá)? Pl:hasznosak-e a jegyzetek stb..

2016. jan. 10. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ártott volna, ha leírod mikből érettségizel. Én azt ajánlom, kezdd el időrendben hátrafelé végigcsinálgatni az eddigi érettséguket! Becsületesen betartva a megadott időket, majd csekkold le, mit nem tudtál, és azt hogy kellett volna. Talán magyarból nem kell. Törire érdemes beszerezni egy jegyzetet, ami az é-ben szereplő témákról ír összefoglalóan és tömören, arra lehet nincs idő, hogy az egyébként néhány részlet felett elsikló, "felesleges" adatokkal telelevő könyvet benyald töviről hegyire. Nekem la. is nem volt, se időm, se kedvem hozzá tavaly. Szóbelire is jó volt nekem az a könyv. Magyarból meg tudjál úgy általában beszélni, verset elemezni, és mindenek előtt szakszavakat (helyesen) használni. Mivel nem írtad le még miből é-zel, azokra is csak ezt tudom ajánlani.

Ui.: Ne magolj be hosszú szövegeket, felesleges!!!!!

2016. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az a szerencsém, hogy 2 évem van még az érettségiig.

De már elszeretném kezdeni a gyakorlást. Bioszból mindenféleképpen fogok, és a kémián pedig nagyon töröm a fejem...

2016. jan. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!