Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két kérdésem is lenne. Az...

Sakurachan13 kérdése:

Két kérdésem is lenne. Az első: Milyen a Raoul Wallenberg Szakközépiskola pedagógia szak, meg maga az iskola? Második: Kb. mennyi pontot kellene vinnem minimum, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

Arra lennék igazán kíváncsi, hogy milyen az iskola, már mint a tanárok, diákok, milyen programok vannak, van-e gólyatábor, mennyire rugalmasak stb., és aki esetleg pedagógiára jár, az ha a tagozatról is magáról mondana nekem véleményt, annak is örülnék és megköszönném

Másik, hogy ugye max. felvételivel meg a jegyekkel együtt 150 pontot lehet szerezni, Na, már most csak a jegyek 50 pont, abból most nekem van 49 pontom, a felvételit meg még nem tudom, mert 16-án írjuk, de ha olyan 80-90 pontot szerzek összességében, akkor van esély, hogy felvegyenek?


2016. jan. 10. 19:11
 1/4 anonim válasza:
Szia!:) Én most kilencedikes vagyok és bár eddig csak fél évig jártam oda, szívesen megosztom az eddigi tapasztalataim. A pedagógiáról nem sokat tudok, mert egészségügybe járok.Én 88 összpontszámmal jutottam be, szóval szerintem ha megvan a 80-90 pontod simán bent vagy. A tanárok többségében kedvesek, jól tanítanak (természetesen vannak kivételek is, de hol nincsenek?). Gólyatábor minden évben volt eddig, szóval biztosan a következő évfolyamnak is lesz.Maga az iskola teljesen felszerelt, tiszta és tágas. Viszont jövőre költözünk és valószínűleg már nem a Nagyvárad téren lesz a tanítás hanem a Rippl rónai utcában, arról az iskoláról pedig nem tudok véleményt mondani. Remélem tudtam segíteni!:)
2016. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tegnap néztem meg a felvételi jegyzéket, 107 pontot vittem, és fel is vettek valószínűleg pedagógiára, mert most a rangsorban a 8. vagyok.
2016. márc. 8. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Az tényleg jó pontszám (száz fölött)

Annyival biztos felvesznek

2016. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az írásbelin hány pontot értél el?
2016. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!