Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Érdekel: sport, rajz, repülés, közlekedés. (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy emberekkel nehezen beszélgetek, éppen ezért még nehezebb olyan munkát találni, amiben nem kell emberekkel foglalkozni, vagy csak minimálisan. Személyi edzőként is ezért bírom magamat nehezen elképzelni. Inkább sportolni szeretek, mint azt tanítani. Azért meg nemigen fizetnek, hacsak nem olimpikon vagyok.

Most művészeti középiskolába járok, és idén fogok érettségizni. A rajz is érdekel, viszont a legjobbakat akkor tudom alkotni, ha nagy kedvem van hozzá. A kreativitásom kevés, ha az agyamban meg is jelenik valami jó ötlet, azt nem tudom fejből lerajzolni. Ebben az irányban nem is gondolkodtam tovább, szerintem marad hobbiszinten.

Közlekedés, repülés: Vezetni imádok, ám a jóisten nagyon megáldott: nem elég hogy szemüveges/kontaklencsés vagyok, hanem a jobb szemem feljavíthatatlan.. Ezért ilyen munkaköröket nem tölthetek be. A légiforgalmi irányítón gondolkodtam még, oda viszont nagyon jó angol nyelvtudás kell, ami nekem nagyon rosszul megy.. Teljesen elakadtam, már semmi ötletem :( Valakinek van valami jó ötlete?


2016. jan. 13. 15:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt még, azok az állatok! Az állatokkal imádok foglalkozni, főleg macskákkal, lovakkal.
2016. jan. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!