Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mozdulatlan repülő BP-en a...

Mozdulatlan repülő BP-en a levegőben? Egy hete a keletibe tartva vonattal láttam mikor épp állt a vonat hogy egy mozdulatlan rózsaszín lila tehát wizzair gép van a levegőben

Figyelt kérdés

Nem mozdult, nem sokkal később ment arra mégegy repülő, tehát így mégjobban látszódott hogy a másik pedig áll éls nem mozog. Elég magasan volt ez is, akkor arra gondoltam esetleg lehet nekik (wizzair) egy makett szerűség amivel reklámozzák magukat? Viszont oszlopot vagy hasonlót nem láttam amin állna ill furcsa lenne hogy annyira magasan ki lehetne tenni egy makett gépet. Valaki esetleg látta már ezt vagy valami ötlet mi lehetett?


Kőbánya felső és a keleti között történt, ahogy megy be a vonat a keletibe . A jobb oldalon



2015. aug. 5. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Kifogyott a gép üzemanyaga vagy valaki meghúzta a vészféket.
2015. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy ment a vonat alattad úgy ment a gép is és te mozdulatlannak láttad... (csak erre tudok gondolni mert más magyarázat nincs erre)
2015. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mozdulatlan repulo az egben NINCS.

Amikor ugy latod, hogy mozdulatlan, az azert van mert te is es a repulo is egy iranyba haladtok. Igaz, hogy a repulo sokkal gyorsabban mint te a foldon, de mivel a repulo bazi magasan van igy ugy tunik, mintha egy helyben allna.


Hidd el, nincs itt semmi trukk, meg ufo, meg makett, egyszeruen optikai csalodas.


Amikor majd egyszer repulsz valami tengerparti orszagba es mar kezd leszallni a gep es lathato a part a repuloablakbol, azt fogod eszre venni, hogy a hullamok mozdulatlanok. Mozdulatlan hullamok persze nem leteznek, de ez is csak egy optikai csalodas lesz.

2015. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam a vonat éppen ÁLLT. A mozdulatlan repülő mellett pedig pár perc után elhaladt egy másik ami nem volt mozdulatlan rendesen repült, így még inkább látszódott hogy az egyik mozog a másik viszont ugyan ott áll....
2015. aug. 6. 17:17
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

A mozdulatlan repülő mellett pedig pár perc után elhaladt egy másik - te a foldrol szemlelve NEM tudod megallapitani, hgy a "mellett" az mennyire mellette van. Lehet hgy tobb100 meter tavolsag van koztuk nemcsak horizontalisan de vertikalisan is.


Biztos lattal mar olyat, hogy este a holdvilagos ejszakaban repult a repulo az egen es ugy tunt, hogy neki fog menni a Holdnak, aztan megsem. Pedig lentrol nezve ugy tunik, hogy egymas mellett vannak....


Nincs olyan hgoy egy repulogep a levegoben all.

Helikopterek tudnak egy helyben lebegni, de a repulogep nem tud.


Hiaba eroskodsz, egyszeru optikai csalodas aldozata lettel csak meg ezt nehez elfogadni.

2015. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha felnézel az égbe akkor is látható ahogyan mozognak a repülők, távolodnak közelítenek stb. Itt még épület is volt amihez lehetett viszonyítani hogy semmit nem mozdult, míg egy másik ami szintén ott haladt rendesen ment.

De lényegtelen...annyira nem fontos a kérdés.

2015. aug. 7. 14:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire volt kozel a repulo? Lattad hogy melyik az eleje, melyik a vege, lattad a szarnyait? Lattad esetleg a felsegjelzeset, vagy hogy pirosra van feste az egesz gep vagy valami hasonlot?


Ha a gep eleg messze van ahhoz hogy ne tudd kivenni tisztan, hogy melyik az orra es melyik a farka es a gep szog enyenesen a te iranyodba repul, akkor mozdulatlannak fogod latni, mert a gep PONT feled tart. A masik gep nem feled tart hanem masik iranyba igy annak a mozgasat latod.


Hidd el, tudom mirol beszelek. Kulfoldon elek egy helyi repterhez kozel es bizonyos gepek pont a mi hazunk fele veszik az iranyat felszallas utan. Nagyon sokszor latni a kis szurke pottyot mozdulatlanul az egben, de ha eleg sokaig nezed egyre nagyobb lesz, amig aztan nagyon kozel van es elhuz a hazunk felett.


Elhiszem hogy sokkal izgalmasabb lett volna ha valaki valami titkos katonai akciorol meselt volna vagy ufokrol. A valosag neha sokkal unalmasabb :(

2015. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amit kérdezel igen, mindent láttam. Nem volt nagyon messze, nehéz behatározni. De mondom nem lényeges, azt hittem tényleg valami hirdetési dolog, annyira nem foglalkoztat a téma hogy most vitázzak vagy bármi. Köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 7. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy repülő egy esetben állhat az égen, ha nagyon erős ellenszélben repül. De csodálkoznék, ha pont egy ilyen giga szélcsatornában ragadt volna az a gép. :)
2015. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

azért csak, hogy boldog legyen a kérdező, igen egy titkos katonai kísérlet szemtanúja voltál, melynek keretében a magyar légierő az RXS895298IdsK bolygó lakóival együtt próbálták kikísérletezni az egy helyben állni képes merev szárnyú repülőggépet...


Gondolom ezt akartad hallani.

2015. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!