Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Eszterházy Kátoly főiskola,...

Az Eszterházy Kátoly főiskola, Pannon egyetem, Károly Róbert főiskola, Zsigmond király főiskola közül melyik a a legjobb választás?

Figyelt kérdés
gazdasági szakra szeretnék jelentkezni
2010. márc. 26. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván Pannon egyetem mert egyetem. Az EKF egész jó, a Károly Róbertet elég sok ismerősöm lehúzta, hogy pénzes gyerekek bulihelye, Zsigmondot nem ismerem.
2010. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Az Eszterháziról én eddig nem sok jót hallottam.
2010. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez azért nem ilyen egyszerű, attól, hogy egyetem, még lehet főiskolai kara is. Itt is egy ilyet láthatsz:

[link]

2010. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az EKF-nek is vannak egyetemi szakjai, bár gazdaságiban nem tudom, van-e.

A jó/rossz karfüggő, EKF-en az infó pl egész jó, de az intézményi kommunikátor szak, tanfolyam vagy akármi az vicc.

Állítólag a gazdasági szakok nem rosszak, de nyilván ott is vannak jobbak/rosszabbak.

2010. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Pannonra járok, és tuti tetszene!!! Csak jót tudok mondani :)
2010. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Tájékoztatásképp közlöm, hogy ma már nincs különbség egyetem, és főiskola között, mivel azóta, mióta a bologna rendszerben van Magyarország, minden egyetem és főiskola ugyanazon képzéseket nyújtja, és ugyanolyan diplomát is ad. Tehát manapság már nem az alapján szokás felsőoktatási intézményt választani, hogy az intézmény neve végén főiskola, vagy egyetem áll e......
2010. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%

A köztudatban ettól függetlenül soha nem lesz egyenértékű pl. az ELTE, és a mucsaröcsögei főiskola diplomája. És nem véletlenül.

Ha megnézed az álláshirdetéseket, nagyon sokat találhatsz olyat, ahol ELTE, vagy legalábbis PTE, ME, DE, stb. diplomát kérnek, vagy azt előnyként nevezik meg.

2010. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!