Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet arra, hogy olyan youtube csatornát indítson be valaki ami a lentiekkel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Elektronika/Digitális Technika/Villamosságtan/Jelek és Jelrendszerek/Irányítás technika stb..


Egyszóval minden ilyen dologgal ami egy Villamosmérnöki képzés része. Valamit gimis szintű dolgokkal is foglalkozna. Esetleges matekbeli dolgokat elmagyarázni benne.


Bár szerintem nem lenne rá elég érdeklődés.


2016. jan. 15. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamekkora biztos lenne. Engem a Elektronika/Digitális Technika/Villamosságtan érdekelne.
2016. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek olyan témák amiket sokan nem értenek, de a középiskolában kötelező tanulni/tudni. Aki nem szeretne rossz átlagot, az biztos örülne, ha valaki normálisan, érthetően, esetleg mindennapi példákkal szemléltetve elmagyarázná. Sajnos ez az iskolákban a szakos tanároktól nem mindig várható el, mert maguk sem értik amit magyaráznak (tudom, tisztelet a kivételnek, de sajnos nem csak én tapasztaltam ezt. 4 év alatt volt 5 fizkatanárunk, abból 1-en látszott, hogy érti is amit mond, de őt egy hét után lecserélték, a többiek kb. felolvastak a tankönyvből)
2016. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fizikából is lehetne de abból kevésbé komoly szinten tudnék én. Nyilván aki fizikus szakon van az jobban vágja, meg többet tanulja. Én mérnöki pályán tanulok, és elég jól megy, jól is tudok magyarázni. Fizikát pl gimis szinten és egyetem első féléves szinten tudnék "oktatni" vagy elmagyarázni.
2016. jan. 15. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokak nagyon hálásak lennének, ha lenne ilyen sorozat (én is pl.)

Engem érdekelnek ezek, főleg a folyamatirányítás, Matlab, Labview, stb.

2016. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gnoomage ***** válasza:
Valakit persze érdekelne, de ne számíts olyan iszonyatosan nagy nézettségre stb...
2016. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezzel igazából az is baj, hogy minden egyetemen más a követelmény, sokszor még a tananyag is, tehát nem biztos, hogy pont azokat tartalmazná ez ami éppen az illető embernek kell..


pl villamosságtanból alap dolgok/számítások feszültségosztás/áramosztás/hálózatszámítási módszerek szerintem hasznosak ha jól el vannak magyarázva. Mikor én tanultam még nehezen találtam jól és követhető magyarázatot róla példákkal levezetve.

2016. jan. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!