Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem akarnak...

Az emberek miért nem akarnak tanulni? Sokszor láttam én is középiskolásként, hogy sokan úgy vannak vele hogy elvégeztem végre az érettségit akkor vége, talán elvégez valami pocsék OKJ-t vagy csak érettségivel akar boldogulni.

Figyelt kérdés

A mi osztályunk jártunk 34-en és ebből érettségi után csak 4-en tanultak tovább, ami nagyon kevés. És ebből ketten már ki is buktak.

[link]


2016. jan. 16. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, kedves kérdező! Az osztályodban 30 fő is ban, akitől megkérdezheted ezt. Fordulj hozzájuk bizalommal, hiteles forrásból származó válasz lesz a jutalmad!
2016. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én volt osztályomból mindenki továbbtanul plédául. Szerintem attól függ hogy milyen közegből jön a gyerek.
2016. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fenébe, most vettem észre, hogy múlt időben beszéltél...
2016. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Érettségim van, technikusim, négy nappali tagozaton elvégzett szakmám, kettő okj szakmunkás bizonyítványom, és egy hivatásos gépkocsivezetői engedélyem, C E kategóriában. Jelenleg vállalkozóként dolgozom építőiparban, és a mai napig nyitott vagyok rá, hogy továbbképezzem magamat. Az én osztályomból (mai napig nyomon követjük egymás életútját) több, mint fele hasonlóan törekvő, igaz, nem is a mai generáció ('90-ben érettségiztünk).
2016. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem rossz trend! Ma épp az a probléma, hogy rengeteg diplomás kénytelen beülni olyan munkakörbe, amihez elég lenne egy érettségi, vagy kénytelen három-öt éve egyetem után elmenni "valami pocsék OKJ-ra" estin, hogy találjon munkát, hidd el én tudom, És nem, nem a büfészakos bölcsészek, mint, ahogy azt sokan beröfögik ilyenkor, pl. ma természettudósnak tanulni duplán hülyeség! Rohadt nehéz mondjuk elvégezni a vegyész vagy biológus szakot, cserébe nem is lesz vele munkád!
2016. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!