Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg nem fogom megkapni a...

Tényleg nem fogom megkapni a plusz pontokat így?

Figyelt kérdés

Most ősszel megcsináltam a német emelt szintű érettségit, amiért én kapok egy felsőfokú nyelvvizsgát (mert idegenforgalmi osztályba járok, és erét felsőfokú a közép helyett). Viszont csak akkor kapok róla papírt, ha megvan a szakmai érettségim (ez az idegenforgalmis dolog) minimum 2-re. Viszont az csak a tavaszi érettségi időszak után derül ki, így csak akkor kaphatom meg.

A probléma az, hogy február 15-ig kell jelentkezni a felvi.hu-n az egyetekre, és ott be kell írni ha van nyelvvizsgát, mindent fel kell tüntetni. Nekem meg ezért még nincs meg, és állítólag így már meg sem kaphatom érte a plusz 40 pontot(amit a felsőfokúért kaphatnék). Ez igaz?


2016. jan. 16. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy ha a hiánypótlásig be tudtad küldeni a nyelvvizsgabizonyítványt, akkor megkaptad.
2016. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell leírnod, hogy van nyelvvizsgád, ez hülyeség... Abból fog kiderülni, hogy van nyelvvizsgád (vagy ami azzal azonos), hogy beküldöd róla a megfelelő dokumentumokat. Értelemszerűen hiánypótlás keretein belül kell feltöltened az érettségi eredményeidet, és ha jól sejtem, a felsőfokút igazoló papírt is akkor kapod meg, így egy időben fel tudod tölteni őket, tehát nincs probléma.
2016. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bejelölöd hogy van, aztán majd hiánypótlásnál beküldöd.
2016. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!