Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek milyen lett a 6 osztály...

Nektek milyen lett a 6 osztályos felvételitek?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nehéz volt, de kíváncsi vagyok, hogy nektek nagyjából hogy sikerült.

2016. jan. 16. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Matekból az utolsó feladat nem jutott eszembe (le voltam blokkolva), de amúgy jól. Kb 75-80 pontom lesz. És neked?
2016. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon nehéz volt. Augusztus óta készülök, az összes sort megírtam, előkészítőre jártam fél évig. Mindent megtettem amit tudtam, de ennek ellenére olyan 35 pont körüli lesz, pedig mindig 40 pont fölöttit írtam. Ez egy baromi nehéz sor volt. A matek az valami iszonyú volt, főleg a tehenes. Az mégis kinek jutott eszébe?? Szerencsére nekem az utolsó az ment bár kellett pár perc mire felfogtam, hogy mit is keneitt csinálni. A magyart én eléggé elcs*sztem. Ami nagyon idegesített, hogy a "Nem olyan lapos, mint a ... (lencse)" se az O. Nagy Gábor szóláskönyvben nem volt benne, de még az interneten sincs fönt. Na ezen teljesen ki vagyok akadva. Te melyik suliba szeretnél menni?
2016. jan. 16. 23:00
 3/5 anonim válasza:
Nekem a magyar az elég jól ment,viszont a matekot nagyon elrontottam a tehenest meg a dobókockásat és magyarból meglesz 42 +- 1,2 matekból meg 35 körül,de a tavalyi átlag mateknál 24 pont volt szóval most még nehezebb is volt ezért lehet alacsonnyabb lesz az átlag.
2016. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előző vagyok az egri dobóba akarok menni
2016. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a magyart teljesen elrontottam. Annyira izgultam hogy teljesen leblokkoltam :/. A matek az még épp hogy ment de kifutottam az időből.
2016. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!