Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. osztályos vagyok, és már...

9. osztályos vagyok, és már régen eldöntöttem, hogy orvos szeretnék lenni. Szerintetek butaság már most elkezdenem az emelt szintű kémia és biológia érettségire való felkészülést? Ha nem, tudnátok ajánlani könyvet, oldalt, vagy akármit ami segítene?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem butaság, sőt! Utólag meghálálja majd magát a kitartó szorgalom. A mozaikos könyvek elég jók bioszból, illetve kémiából az Ötösöm lesz kémiából könyvek.
2015. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Először közép...legyen mire építeni.

3-tól is ráérsz tanulni.

2015. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :)
2015. dec. 25. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Természetesen nem butaság már most elkezdeni a készülődést!

A mozaikos biosz könyvek szerintem is nagyon jók. Én még ajánlom kémiára a Villányi feladatgyűjteményt is.

2015. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitöltöd az előző év érettségi feladatlapjait, az segíthetnek abban, hogy majd élesben meg tudd őket oldani. Gyakorold!
2015. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem konkrétan az érettségire elkezdeni készülni felesleges..

De tanulj sokat, olvasgass a dolgok után, járj versenyekre. És akkor már lesz egy jó alapod:)

2015. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tanuld kiemelt szorgalommal a kémiát és a bioszt. A versenyek szerintem is jók. Maradj érdeklődő és motivált. Az érettségivel pedig ráérsz foglalkozni, amikor már 11,12.es vagy :)
2015. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igen, utána én is gondolkoztam még rajta, és rájöttem, hogy mindegy hogy most tanulom meg, vagy majd az évek során, mert így is, úgy is tudni fogom.
2016. jan. 2. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!