Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételizők, nektek milyen...

Felvételizők, nektek milyen jegyeitek lesznek félévkor? Csak nekem lesznek viszonylag rosszak?

Figyelt kérdés

Nekem matek, töri, biológia, kémia, fizika négyes lesz, minden más 5-ös (idegen nyelv, irodalom, nyelvtan, földrajz).

Nektek milyen lesz? És a felvételi hogy sikerült? Nekem kb.75 pontom lett, esetleg Budapesten ilyen pontokkal hova vennének fel? Értelmes válaszokért megy a zöld kéz!



2016. jan. 16. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly felvételiztem, ezért az első felére szerintem értelmetlen válaszolni.

Ennyi ponttal azért elég sok helyre behívnak szóbelizni (ahol nincs szóbeli meg jók az esélyeid).

Néhol nagyon magasak a követelmények, például az Eötvösbe elég kevés esélyed lenne, maximum tanulmányi pontokkal is kevés a 75 pont az előző évek alapján. Állítólag az idei felvételi nagyon nehéz volt, szóval nyugodtan megpróbálhatsz erősebb gimnáziumokat is, mondjuk az Apáczaiban, tavaly műveltségivel bejutott egy gyerek 71 ponttal (oké, neki ott volt a műveltségi, ami elég sokat számít és max hozott pont), ennek ellenére nagyon jó iskola, jó a közösség és a tanárok színvonala. A másik 2 ELTE gyakorló is nagyon jó. Veres Pálné, Madách ezek így elég jók. Berzsenyinek a közösségéről jókat mondanak.

Nekem még az Óbudai (szóbeli nélkül) is szimpatikus volt.

A végére mindenképp írj olyat, ami biztos. Például Petőfi, Teleki.

2016. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!