Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen pályát tudtok ajánlani?

Milyen pályát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék orvos lenni. A biosz az mindig is jól ment, de kémiából egyszerűen nem tudom követni a számítási feladatokat... De csakis azokat. Angolból egész jó vagyok és szeretem is, ezért sok olyat hallottam, hogy a nyelv az hasznos és, hogy el lehet vele helyezkedni. Tehát az érdekelne pontosan, hogy milyen pályák vannak, ahol tudnám a nyelvet, de egyben a biológiát is hasznosítani??

2016. jan. 17. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Biológus, az idegen nyelveket de főként az angolt tudod kamatoztatni, már az egyetemi évek alatt szükséged lesz a tudásra, a legtöbb egyetemen angol nyelven is lehet tanulni néhány tárgyat Biológia szakon, emellett lehetőség adódik, hogy külföldi tanulmányi utakon vegyél részt, az Erasmus talán a biológia alapszakon tud az egyik legérdekesebb lenni. A biológia eu szinten sokkal felkapottabb, mint Magyarországon.
2016. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!