Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Milyen volt az...

Orvosisok! Milyen volt az elsô napotok/ hetetek az orvosi egyetemen? Egybôl elkezdtetek tanulni?

Figyelt kérdés
Orvosira jelentkezek ès nagyon remélem, hogy felfognak venni. Igaz csak 2017-ben èrettsègizek, de màr nagyon kìvàncsi vagyok milyen lesz az elsô napom az egyetemen, amikor màr tènyleng cèltudatosan azt tanulhatom amit mindig is akartam :D ti hogy èltètek meg h felvettek? mekkora volt bennetek a lelkesedès?

2016. jan. 17. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%

"felfognak venni"


na, tudatosult benned a hiba?

2016. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Első napon a gólyatábor miatt még mindenki bronchitises volt (hideg fűtetlen éjszakák / kevés alvás / kevés kaja / egymás után ivott mindenki). Aki nem, az viszont másnapra már elkapta. :)


Amúgy igen, próbáltam mindenből tartani a lépést, de anatómiából volt a legsürgetőbb. Rettentő gyorsnak véltem ahogy haladtunk az anyaggal, és nem sok időnk volt az első demóig. Illetve anatómia ugye latinul van, márpedig akkor még nem értettem a latin szavakat.

2016. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Gólyatáborba menj el. Az első két-három héten én semmit nem tanultam. Az a bulikorszak az orvosin. Utána indulnak a demonstrációk, nem nagyon lesz idő bulizgatni, csak így egy-kettő, mert ahogy váltja magát egy zh jön egy következő , utána mégegy.
2016. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

elsô: nem èrtelek

màsodik: köszi a vàlaszt! :)

2016. jan. 17. 22:17
 5/23 A kérdező kommentje:
harmadik: kôszi a tanàcsot, de tuti nem fogok gólya tàborba menni, :) ès nem vagyok bulizós fajta. Ellenkezik a hedonista èletmòd az èn erkölcsi mèrcémmel. (nem, nem vagyok antiszoc sem) :D
2016. jan. 17. 22:21
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Gólyatáborba mindenképp menj el, mert nem fogsz ismerni senkit sem, amíg mindenki más ismeri egymást!!!


Nem azt jelenti a gólyatábor hogy mindenki részegen fekszik a hányásában, egyszerűen csak ismerkedni kell a többiekkel...

2016. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De hàt lesz kb. 6 èv megismerni egymàst.. gondolom màsok is vannak akik nem mennek el. Kiközösítik aki nem volt ott vagy ilyesmi?
2016. jan. 17. 22:25
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem, csak az első pár hét során alig tud valakivel szóbaállni.
2016. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%
Gólyatábor nélkül meg vagy lőve. Sose lesz olyan, akivel úgy igaziból jóba leszel a tanulmányaid alatt... Tapasztalom. Látom. De te tudod...
2016. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass ezekre a gólyatáboros izékre... Én sem voltam gólyatáborban, és már az első héten összebarátkoztam több emberrel, talán a második napon azzal a lánnyal, aki most a legjobb barátnőm ott az egyetemen. Ja és ő volt gólyatáborban, mégse nézett leprásnak, hogy ki ez aki eddig nem volt itt? Főleg, hogy a gólyatáborosok nagy része 1-2 emberrel jóba lesz, a többiről meg azt se tudja, hogy ott volt-e vagy sem.
2016. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!