Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki már megkapta az Út a...

Van aki már megkapta az Út a Diplomához ösztöndíj első felét?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 12:36
 1/1 anonim válasza:

Én még mindig nem kaptam meg. Január óta 3-4 hetente emailezek velük és mindig arra hivatkoznak, hogy pénzügyi leltár van az Államkincstárban és nem kapták meg tőlük a pénzt, így ők sem tudnak utalni. Irreálisnak tartom már ezt a több, mint 3 hónapja tartó leltárt, szerintem más van a dologban. Február végén azt mondták, hogy márciusban már elkezdik a kifizetéseket, most a héten meg azt írták, hogy április elején, mert még mindig leltár van. Csak azt nem értem amúgy, hogy a szerződésbe miért vállaltak 30 napos kifizetést, ha nem tudják teljesíteni. Arról is érdeklődtem, hogy a részbeszámolókat megvizsgálták-e már, és elképzelhető-e, hogy a két részletet egyben utalják, de erre a kérdésre semmilyen választ nem kaptam.

Szerintem az lenne az ösztöndíj lényege, hogy a tanulmányokkal kapcsolatos kiadásokat fedezzük belőle, csak nem tudom hogy, ha már lassan itt a tavaszi félév vége is és ösztöndíj meg sehol. Max jó lesz az őszi félévre ha addigra egyáltalán megérkezik..

2017. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!