Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol-német vagy angol-orosz...

Angol-német vagy angol-orosz szakos tanárként van esélye elhelyezkednie az embernek manapság? Érdemes?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, főleg az angol-német.
2016. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esély bármire lehet, de hogy tanárként elhelyezkedni nem érdemes, az is biztos...
2016. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyelvszakokban sok lehetőség van. Az minden iskolába kell, de inkább az angol-németet ajánlanám, mert azok a világnyelvek ugye. Azonban csak akkor menj ezekre, ha tényleg imádod őket. Én elég sok angolszakostól hallottam, hogy eléggé megutálta az angolt az egyetemen (bár ez lehet, hogy csak nálunk van így).

Tanárnak meg ne a fizetés miatt menj, vagy a megbecsülés miatt (egyik sem lesz túl sok), hanem mert kompetenciát érzel rá és eltudod magad képzelni 20 év múlva is tanárként, bármi történik is.

2016. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Angoltanarbol annyi van, hogy mar Dunat lehet rekeszteni veluk. Szerintem nyelvszakra akkir erdemes menni, ha mev tanulsz melle valamit (gazdasagi, informatikai szak) es kesobb a nyelvtudasoddal egyutt kamatoztatod.
2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!