Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyolcosztalyos gimibe ez...

Nyolcosztalyos gimibe ez nagyon gaz?

Figyelt kérdés

5.-tol jarok gimibe most 8.-os vagyok. Az a helyzet h a matek nem igazan megy. Eddig 4-es voltam viszont most ugy nez ki 3-as leszek.

Fizikaval ugy vagyok h konnyebben megtanulom a fogalmakat az egyszeru szamolasok is mennek viszont ha mar ilyen hosszu szamolasok vannak es egymasbol kell kikovetkeztetni az mar nem annyira.

Kemiabol olyan 4-5-os vagyok nem annyira szeretem van amikor jobban maskor gyengebben megy de nem vagyok az osztalytarsaimnal sokkal rosszabb ebbol sem.

Biosz, foci egesz jo inkabb 5-os vagyok de van h a 4-es fele billenek at.

Torit, magyart szeretem 5-os vagyok belole.

Nyelvek (angol, nemet) 4-5-os kozott angol kozelebb all hozzam es ha kulfoldon lennek tuti angolul probalkoznek beszelni meg ha azt kevesebb ideje is tanulom

Milyen tanulo vagyok?



2016. jan. 3. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Na de most írtad le, hogy milyen tanuló vagy!

Mi a kérdésed valójában?

Ezek alapján úgynevezett "JÓ" tanuló vagy.


Na persze nem mellékes, hogy melyik iskolában teljesítesz így. Ha Fazekas-Radnóti-Eötvös viszonylatban, akkor az más, mint egy átlagos gimiben.

2016. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!