Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Apum megcsináltatta velem a...

Apum megcsináltatta velem a matek felvételit és mivel nem tudtam megcsinálni tökéletesre az egészet büntetést kaptam. Miért ilyen velem? (7. vok)

Figyelt kérdés
mindig azzal érvel hogy ez nem 8. anyag és hogy ezt már tudnom kéne. meg persze mindent arra fog hogy sokat gépezek. szerintem a napi 1-2 óra nem sok főleg hogy hetente vagyok büntetésben.

2016. jan. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

max. csak az utolsó feladatok jelenthetnek problémát, ami 8.os anyag lenne(láttam a feladatsort)

az összes többi feladat a 7.es szintet éppen megüti

hogy apukád miért ilyen, azt nem tudom, valószínű túlságosan okos lányt akar belőled faragni, ezért elvárja, hogy te legyél a legjobb

eetleg, ha anyukádat megkérnéd, hogy beszéljen apuddal...? lehet, hogy több eredményt érnél el

2016. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon helyes! Végre egy okos szülő, aki nem hagyja elbutulni a gyerekét. Igaza van neki.

Te meg gyakorolj minnél többet, hogy ne maradj buta.

2016. jan. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom nyolcadikos most.A nyolcadikos matek felvételiben idén olyan példa is volt,ami nem is általános iskolai tananyag.Nem szeretnék az apukádról véleményt mondani,mert nem az én dolgom,de azért ne legyél elkeseredve,hogy nem tudtam tökéletesre megcsinálni.Igen szigorú az apukád és nem is értem az elvárásait.Nem tudom anyukáddal milyen a viszonyod,de gondolom ő sem nagyon szólhat bele abba,ha apukád megbüntet.Kitartást!!
2016. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire lányosan fogalmazok? am 12/f vok
2016. jan. 20. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is csináltatott anyám rengeteg felvételi feladatot, 4.-esen, alig 10 évesen. A felvételi előtti időszak nagyon sötét korszak volt a családban mindenkinek, nekem is. (ezt nem fejteném ki bővebben) Szóval kész roncsként írtam meg a felvételit. Sokat nem értem a hajszolással, nem lett rossz a felvételi, még a Deák téri fasoriba majdnem felvettek, majd a szóbelin úgy döntöttek, hogy nem kellek. Nem értem, hogy apád miért húz ennyire, végülis te csak jövőre írsz élesben, nem? :) Kitartást. 15f
2016. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!